| BeDifferent a întrebat:

Ce pot face din ZAHAR APA FAINA OUA PORTOCALE KIWI SI MERE? Vreau ceva dulce si nu am decat aceste ingrediente. please helppppppp! FUNDAAA. Fara salataa de fructe

Răspuns Câştigător
| Bunocul a răspuns:

Niste clatite cu fructe smug laughing Nu iti ia mult sa le faci. Si daca esti priceput/a in bucatarie fa si tu un gem din mere intai sau ceva cu care sa le ungi...

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi face clătite cu fructe.

Dacă ai şi margarină/unt/ulei, poţi face o prăjitură/tartă cu fructe.

Toate cele bune.

| ErrorFound a răspuns:

Tarte cu fructe sau cornulete. Poate ai si putin gem prin debarawinking

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Poti face din fructe suc de fructe la mixer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poti face un tort sau o tarta cu fructe.
Pofta buna!
Te pup!

| Cocooos a răspuns:

O tarta cu fructe :D http://www.ghid-culinar.ro/......ucte.html, bine, poti sa o faci si fara crema aia.

| Skullace a răspuns:

Un tort ce dr

| Skullace a răspuns:

Ba da fa si u acolo cv amestecale si vezi ce iese si apoi bagale in cuptor sau pe o tigaie daca arata bine gustal iar daca iti place intra pe TPU da-mi o funda si ai terminat taoata chestia aia straight face

| AnWtZyKa a răspuns:

Poti sa faci niste clatite din zahar, apa, faina si oua si le poti umple cu fructe...o idee

| Piersicutza22 a răspuns:

N-am idei!