| BeDifferent a întrebat:

Ce pot face din Faina, Apa, Sare, Zahar, Portocale, Kiwi, si Mere?! Please help laughing.

14 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai şi ouă, poţi face clătite cu fructe.
Dacă ai şi margarină/unt/ulei, poţi face o prăjitură/tartă cu fructe.

Toate cele bune.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Salată de fructe, fără celălalte.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Din fructe ai putea face suc de fructe la mixer

| Alice23 a răspuns:

Faci o crema de fructe, si cu niste clatite ..maiammmii

| Cocooos a răspuns:

O tarta cu fructebig grin

| love999 a răspuns:

Ai putea face din mere, portocale, kiwi si mere o salata de fructe... le tai pe toate in bucatele si le pui intr-un bol. Dupa care pui 3 lingurite de zahar si las cam 1 ora sa se topeasca sau 30 de min. Dupa care o mananci. Pofta Buna

| BeDifferent explică (pentru love999):

Am sa incerc :*. Multu` happy.

| WiLd121414 a răspuns:

Placinta de fructe de Apa laughing

| Miagy a răspuns:

Ai putea face niste clatite dar nai ou sad cu o salata de fructe

| BeDifferent explică (pentru Miagy):

Am si ouu laughing In frigider big grin

| Miagy a răspuns:

Atunci poti face niste clatite cu o salata de fructe laughing

| deejay_7388 a răspuns:

Din fructe poti sa faci o salata de fructe exact love999 taindule in bucatele nici foarte mici, dar nici prea mari depinde de cum iti plac tie, iar dupa poti sa le lasi la frigider cam jumatate de ora apoi le scoti torni niste zahar si le mananci! Pofta buna!

| BeDifferent explică (pentru deejay_7388):

Altceva in afara de salata de fructe mai stiti?happy Vreau sa incerc sa fac ceva nou big grin

| puişordeOiţă a răspuns:

Tochitură de de toate.