| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa rontai cand ma uit la un film, dar sa nu ingrase deloc?
De obice mananc popcorn dar nu vreau sa ma ingras.
Multumesc!

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Rondele de orez espandat

| eliaclodia a răspuns:

Fructe confiate, seminte de floarea soarelui si dovleac, fulgi de porumb, pufuleti, cereale cu cacao de exemplu. Daca e vara poti sa rontai cuburi de gheata, sau ceai cuburi.

| faramatania a răspuns:

Fructe în general și cu moderație poate niște chips-uri, popcorn, biscuiți dietetici.

| Alexandru98 a răspuns:

Sărățele

| RainboyDash a răspuns:

Popcornul nu ingrasa. Mananca-l in continuare.

Răspuns utilizator avertizat
| TurnOn a răspuns:

Fructe, migdale prajite, seminte dar sa stii ca popcornul este foarte sanatos si are foarte putine caloriiwinking

| reky a răspuns:

De obicei rontai Lay`s, ma scapa de stres!

Răspuns utilizator avertizat
| servicelaptopuristorepc a răspuns:

Rontaie niste maciucilaughing

| TooManyXoxoA a răspuns:

Niste biscuiti, saratele, paine neagra coapta sau niste fructebig grin