| anonim_4396 a întrebat:

Ce retete imi puteti recomanda pentru gatirea la Wok?

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

4 ardei (rosu, galben, verde pentru culoare, 300 - 400 g ciuperci (champinion), ceapa ( de preferat verde ) ae taie fasii groase de cca 5 mm si se pun la calit in Wok alaturi de un piept mai mare de pui taiat si el tot asa fasi. Ulei de masline, cimbru, busuioc, rozmarin, piper. Cand sunt aproape gata o lingura de smantana si un pic de parmezan (se calesc la foc iute si rapid)

| dansabau a răspuns:

Specialitatea Paela. Daca aveti nevoie de condiemnte pentru paela gasiti pe site lareserve.biz