| mgtow a întrebat:

Ce sa imi gatesc in aceasta seara? Ieri am mancat rosie cu salam branza topita cascaval. Si acum nu stiu in aceasta seara ce sa fac, am cartofi, oua, carnati. in afara de verduri as putea face ceva interesant dar nu omleta, ceva care eu nu am probat daca stiti.

4 răspunsuri:
| mgtow explică:

Caini sau pisici laughing

| Oxanna a răspuns:

Pai incerca sa iti faci cartofi la cuptor, nu este deloc greu, si sa tai langa cateva felii de branza, paine prajita, si eventual, daca iti plae(mie nu, dar gusturile nu se discuta) putin slaninuta, sau dac anul ai, carnatii de care ne ziceaihappy Pofta Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu te dai pe mincare pakistaneza sai nord koreana, incearca ceva caini sau pisici

| ErickEmil a răspuns:

Fa salata de cartofi cu carnati... mama ce buna e incearca. deci iei cartofii eu stiu ce faci cu ei bagi oua mai cumperi si u o ceapa si dupa aia pui bucati mici de carnati vai ce buna e