| simonica57 a întrebat:

Ce sa mananc ca sa tina de foame mult timp?

Răspuns Câştigător
| Joannaa a răspuns:

Buna simi, eu iti propun sa faci un pui fraged la punga sau o ciorbita ca la mama acasa daca vrei poti adauga si smantanawinking

7 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Painea tine de foame foarte mult, dar doar daca nu vrei sa te ingrasi. Eu mananc cam 2-3 paini pe zilaughing poti sa iei si paine de aia care nu ingrasa de la magazin. Legumele si fructele nu prea tin de foame, in afara de mere, ca sunt tarihappy

| Ecea a răspuns:

Ceva carne porc sau oaie,contin multe grasimi, colesterol, proteine si in combinatie cu paine e ideal.
Eu daca mananc la ora 12 dupa-amiaza carne de oaie pot sa stau pana a 2 a zi nemancat.
Bea acidulat dupa ce ai mancat, cola de preferat caci contine mai multe prostii care iti taie pofta de mancare.

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Niste chipsuri. app, chiar acum ma duc sa\mi cumpar big grin

| JustABelieber a răspuns:

Prim data poti as mananci orice. dupa ce ai mancat ia o lingurita de polen de albine. daca nu ai gasesti la farmacii.cand iei o lingurita de polen trebuie sa o mesteci bine si sa bei apa minerala.dar sa nu iei decat o lingurita pentru ca daca nu ti se face rau.(nu lua mai multe zile la rand! daca iei ia o data pe samptamana!)funda?

| ankadiana9 a răspuns:

Ouahappy

| boybody a răspuns:

Pentru o zi sau doua as zice o pitza mare
sau ceva satios cum ar fi un hamburgar vegetal
sau ceva de genu

| AndyYourNightmare a răspuns:

Daca vrei sa slabesti incearca o salata sau ceva care nu e gras.a si ciorba in niciuncaz