| Andrew23 a întrebat:

Ce Trebuie sa mananc seara Ca sa nu ma ingras? ceva sanatos sa tina de foamehappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| acinorev a răspuns:

Ceva fara calorii si fara carbohidranti, in special. Iaurt, fa sport ca sa fii sanatos si poti sa mananci si covrigi, dar cel mai bine e NU dupa ora 19!

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Mie maicamea imi cumpara covrigi tias recomanda la fel