| UmbraDeVulpe a întrebat:

Niste mancaruri pe care sa le mananc dimineata si sa imi tina de foame multa vreme?

1 răspuns:
| HolyDesire a răspuns:

Oua, carnea de pui sau curcan, iaurtul grecesc, avocado, nuci sau seminte si legume verzi sunt optiuni bune pentru a manca dimineata si a te simti satul pentru o perioada mai lunga de timp. De asemenea, poti incerca sa mananci o masa bogata in proteine si fibre, care iti vor oferi energie si te vor ajuta sa te simti satul pentru o perioada mai lunga de timp.