| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa mananc dimineata, pentru a nu mi mai fi foame un timp mai lung?

3 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Cereale cu lapte.

| FastAndFurious a răspuns:

Dimineata teoretic ar trebui sa mananci foarte satios. asta daca poti.
Alege tu ce mancare preferi dimineata: sendvisuri, omleta etc si mananca normal. Ia-ti la tine mereu ceva de rezerva ( covrigei de ex) incat sa ai ce rontai daca te apuca foamea pana la urmatoarea masa. Nu e bine sa lasi stomacul sa roada in gol.

| DeKoniec a răspuns:

Nu se poate asa ceva, asa este organismu uman ca dupa 5-6 ore sa se faca foame din nou happy Succes!