| VrRos46 a întrebat:

Ce se intampla daca te speli prea des pe față? E adevărat că îți crapă fața?
Și dacă se crapă,se regenerează la loc, la fel de frumoasă ca înainte?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Igiena este igienă.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si pe corp se duce pielea. Eu nu m-am mai spalat de un an. Isabela, regina Castiliei si Leonului, se zvoneste ca nu s-ar mai fi spalat 30 de ani. laughing

| Vântulalb a răspuns:

Nu crapa fata de la spalat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se deshidratează, usucă, este bine sa te speli cu un săpun cu un ph neutru sau dacă ai un ten uscat sa folosești după crema hidratanta potrivita tenului tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se crapă, doar se usucă puțin.
Folosește cremă Doina, varianta roz, pentru ten uscat.

| Yasmin875 a răspuns:

Se duce bronzul din Dubai că ăla din Tenerife mi s-a dus astfel. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yasmin875):

Las ca ești mai faina alba laughing

| Alexis1202 a răspuns:

Dacă te speli des pe fata ar trebui sa folosești o crema hidrantanta de fiecare data deoarece tenul o sa se usuce. Recomandat este sa te speli pe fata dimineața și seara, o data pe zi sa folosești un gel de curățare, și de doua ori pe zi, de preferat dimineața și seara crema hidratanta, și o data pe zi spf!