| mentalica a întrebat:

Ce soiuri de mancare mai faceti voi pe acasa? happy

8 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Nu stiu la ce anume te referi dar eu stiu sa fac orice fel de mancare romaneasca. Doresti o reteta anume sau un sfat?

| 54ndy a răspuns:

Salate,cartofi prăjiţi şi ouă ochiuri.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Salata simpla(fara otet sau ulei:-&), orezlove struck, carne de pui fiarta...

| CrowUp a răspuns:

Eu am o delicatesa, care imi place, chetchup cu porumb.
Eu mai fac si pizza cu porumb si salam si cu-n pahar de colabig grin:X

| mentalica explică:

Nu stiu ce sa mai mananc! Comic, da. tongue Problema e ca trebuie sa fie o mancare mai... "de durata". Adica nu-mi permit sa cheltui zilnic cine stie cat pentru o farfurie de ceva mancare mai "frumoasa". Ceva in afara de ciorbe, mancare de cartofi, ardei umpluti si pilaf, mai exista? Nu stiu ce sa mai caut pe net laughing

| mentalica explică:

Cartofi prajiti si oua ochiuri suna senzational de bine laughing, dar dupa vreo 2-3 zile de mancat acelasi lucru, cred ca te saturi (eu cu siguranta). Si costa prea mult. :p

| mentalica explică:

@Bizo Ii bun, dar merge o data la nu stiu cat timp, nu in fiecare zi. :-s

| eddward7 a răspuns:

Mexicane,,incrediente,,orez,porumb,putin morcov teiat bucati mici, mazare