| ScapaMaDeEa a întrebat:

Ce sunteti nerabdatori sa mancati de sarbatori dintre nelipsita FRIPTURA DE PORC si delicioasele SARMALE? big grin

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Friptura nu ma incanta, mai bine 4 sarmale cu smantana si o farfurie de ciorba si ceva bun apoi la somn.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Sărmăluţe cu smântână.

Toate cele bune şi Sărbători Fericite!

| ScapaMaDeEa explică (pentru bursuc001):

La fel! happy

| bursuc001 a răspuns (pentru ScapaMaDeEa):

Mulţumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa pregatesti ceva la Dragoste si sex?

| SAMM0603 a răspuns:

Hmm, friptura de porc numai daca este la gratar si este toate macra si batuta binelaughing Daca nu sarmalele cu smantana love struck Sarbatori fericite si pofta mare:devil):*

| ScapaMaDeEa explică (pentru SAMM0603):

La feeel! Mie daca mi s-ar pune conditia: daca mananci friptura nu mananci sarmale si invers, m-as lipsi un an de la friptura pentru o portie de 3 sarmalute cu smantana si mamaliguta! laughing)

| SAMM0603 a răspuns (pentru ScapaMaDeEa):

Ce pofta mi-ai facut :Xlaughing Si eu as renunta la carne deoarece nu numai ca ingrasa si nu este sanatoasalaughing dar sarmalele cu smantana si mamaliga calda :X. intrece totullaughing

| ScapaMaDeEa explică (pentru SAMM0603):

Vreauuuu acum! Da' hai carnea e naspa, da' soriciul? Nu mananci asa ceva? laughing big grin

| SAMM0603 a răspuns (pentru ScapaMaDeEa):

Cand eram mica "calaream" porcu si ii mancam tot soricu rolling on the floor
Acum nu ma mai fascineaza asa mult gustul laughing
Desi la masa de Craciun merge putin cu sare blushing

| ScapaMaDeEa explică (pentru SAMM0603):

Putin? raised eyebrows Se accepta, de Craciun te doare-n fund daca mananci nesanatos. laughing Da' dupa aia? big grin

| SAMM0603 a răspuns (pentru ScapaMaDeEa):

Merge merge laughing

| mrjohanys a răspuns:

Sa manananca la categoria DRAGOSTE SI SEX?

| ScapaMaDeEa explică (pentru mrjohanys):

Nu, dar se acceseaza. Pe gastronomie se face sex! laughinglaughing