| cristina222 a întrebat:

Sunteti nerabdatori sa inceapa scoala?

Răspuns Câştigător
| ioanandrei a răspuns:

Nu! Crede-ma am teme sa imi pun si in cap si trebuie sa mai invet si la fizica.....deci nulaughing)

12 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Pe de-o parte da, pe de altă parte nu.

| Musique a răspuns:

Da,abia aștept.

| positivity a răspuns:

Într-un fel da, dar când mă gândesc la cât voi avea de învățat din nou, nu prea îmi surâde acest gând.
Teme, teste, teze, ascultare, când te gândești la ele începutul școlii nu prea ţi se mai pare atât de ingenios.
Totuși, dacă ai prieteni începutul școlii ţi se va părea magnific.
Eu una, aștept să înceapă școala.
Să revin la vechile mele obiceiuri: trezitul la ora 7, şi statul la pc până târziu.
Oh, fantastic!
De-abia aștept să înceapă școala.

| Latinmoon a răspuns:

Da happy pentru a astepta vacanta urmatoare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, până când îmi văd colegii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E nașpa când ești cea mai retrasă persoană din clasă, deci nu pot să spun că de-abia aștept să îmi văd colegii, nefiind atașată. Plus că am și multe teme, chiar mă bucur că s-a prelungit și că am timp. Și nu am teme numai de vacanță.

Răspuns utilizator avertizat
| MadalinaElly a răspuns:

Buna,sa stii ca eu vreau sa incep scoala dar acum nu o sa mai fie asa distractiv ca prietena mea pleaca in Italia, oricum eu vreau sa incepem scola tu?

| ՃԾՃԾ a răspuns:

Vreau sa fie scoala fara teme si profesori. numai distractiewinking

| pentrutine96 a răspuns:

Buna..NUsadhappy

| lavinia767 a răspuns:

Buna! hmm intr-un fel vreau in alt fel nu vreau.