| VacutzaRoscata a întrebat:

Ce va place cel mai mult de la Mc Donald's?
P. S: mda stiu ca nu e sanatos si blabla, dar merge mai rar asa ca mai bine va abtineti de la comentarii de genul

Răspuns Câştigător
| SuntUnCartof a răspuns:

Eu sunt moarta dupa McNuggets si McPuisor XD si cartofii si inghetata McFlurry

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da, ştiu că nu e bun, dar în acelaşi timp e al naibii de delicios. Eu de ani întregi mănânc acelaşi lucruri la McDonald's: Chicken McNuggets, McToast şi cartofi prăjiţi.

| BoOoMbOnik a răspuns:

Mie cel mai mult imi place inghetata Mc Flurry cu ciocolata si kit cat. Fundita?

| auroraa a răspuns:

Imi plac cartofii pai, si paharelele in care se dau bauturile))) imi place si cheeseburgerul :X

| MajorAsshole a răspuns:

Eu sunt de principiu : E bun? Da. Atunci mananc. Nu e sanatos? Nu e. Bine, tu sa nu mananci, lasa ca mananc eu laughing
Cel mai mult imi place sa mananc cartofii aia prajiti (de care nu mai gasesti NICAIERI) cu maioneza. Au astia o maioneza de iti vine sa o mananci pe paine, la desert happy

| iza4ever a răspuns:

Meniul Royalbatting eyelashes e super bun:X. adica ma rog dupa parerea mea.

| TeO_3022 a răspuns:

Meniul Fresh McWarp si Meniul BigMac

| GabitaGabii a răspuns:

Happy Meal`urilee laughing Imi placc jucariileelaughing

| greta02 a răspuns:

Pai sincer mie imi place:X.si sa fim seriosi in ziua de azi.ce mai e sanatos?