| Joker24 a întrebat:

Iubita mea vrea sa se apuce de videochat,ceva sfaturi,e cineva care a făcut chat pana acum și are sfaturi utile, rog sa va abțineți de la comentării de genul "munca cinstita, etc".

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia nu mai e partenera. Va face bani grosi apoi pe tine te va lasa ca un ziar umed langa bloc. Vremea sa cauti alta mandra

| Joker24 explică (pentru mgtow):

Bani sa arunc pe geam cred ca nimeni nu are, dar dacă fata e dispusa sa facă m ai mulți eu nu vad unde e problema, în fine ce am întrebat eu, și ce ai răspuns tu

| TLF92 a răspuns (pentru Joker24):

Esti nebun vere, unde *** iti e demnitatea ta de barbat, ti-ar convenii 500 de labari sa se excite pe iubita ta cand isi freaca savarina la web... are un intelect te doare capul inseamna daca vrea sa faca videochat

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Inseamna ca tu nu ai bani si ea nu stie sa faca altceva decat sa si o arate pe net, bravo mă esti tare(bou)

| Joker24 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu am, ma gândeam sa merg la cerșit, dacă ea vrea chat, sa fac și eu ceva bun pentru "familie " dacă ști ceva legat de ce am întrebat ok dacă nu, hai sa nu m ai comentam pe lângă subiect. mulțumesc frumos?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu-i pasa de viitorul ei si de stigma pusa pe viata, sa-i dea bice, fiindca aparent ies bani buni, din prostitutie virtuala.
Nu cauta fete care fac videochat pe aici, ca alea sunt ocupate pe site-urile deochiate si nu iti vor da nici un sfat, ca nu-s proaste sa-si informeze concurenta, cum sa obtina clientela.

| S8N a răspuns (pentru Violleta2022):

De ce ai lasat acest raspuns? Nu ai adus absolut nimic relevant discutiei si doar ti-ai lasat gura libera signalizandu-ti valorile morale si opiniile. Niciuna dintre aceste lucruri au fost parte din intrebare.

| Violleta2022 a răspuns (pentru S8N):

Invatati sa vorbiti si sa scrieti romaneste, ca sa va puteti sa va exprimati si sa va faceți inteles de ceilalti!

"signalizand" - nu exista in limba romana!
https://dexonline.ro/definitie/signalizand

| S8N a răspuns (pentru Violleta2022):

Greseala mea gramaticala nu schimba absolut nimic si nici nu imi refuta argumentul. Ce ai scris tu ramane absolut inutil.

| Violleta2022 a răspuns (pentru S8N):

Nu esti aici sa-mi analizezi tu parerile!
Fiecare este liber sa-si spuna propria parere si opinie, fara sa te consulte.
Raspunzi DOAR celui care pune intrebarea si te abtii in caz de nu esti de acord cu parerile altora, fara a intra in polemici.

| NotNamed a răspuns:

Misto frate, te apuci și tu sau o lasi doar pe ea? Aveți o relatie forta alcatuita pe respect si inteligenta. Sa va tina frate!

| TLF92 a răspuns:

Trebuie sa o sprijini in tot ceea ce face, daca nu pune suflet in asta nu o sa faceti bani, de obicei ai putea face un targ cu persoanele care dau token, pentru o partida de sex cu iubita ta ati iesi mai castigati happy sfatul meu e ia in serios job-ul asta daca vrea sa faca banii TE SALUT, apreciez la un baiat o asemenea iubita

| TLF92 a răspuns:

Zice bine asta cu ziarul ori te bagi și tu în cadru sa ii faci un oral ori belești poola la propriu, când o sa își dea seama ce ușor castiga banul te va arunca în strada ca pe un nimic ( măcar sa o ai cu ceva la mana ), sta ce sta cu tine ai apoi își continua jobul undeva cu chirie! și încă ceva fără sa te supăr dacă iubita ta nu are apucături de cur*va îți garantez ca se apuca degeaba

| vodami92 a răspuns:

Iubita ta! face ce ii place! asta este adevarul!

| S8N a răspuns:

Se simte gelozia celor din comentarii. Unii ar trebui sa isi dea seama ca ego-ul lor si simtul fals de moralitate doar ii dezavantajeaza in viata. In timp ce voi va plangeti de fetele care fac videochat, ele se rad la cati bani le vin in cont din cauza oamenilor ca voi.
Acum, pentru cel care a postat intrebarea:
Daca vrei un exemplu de videochat facut cu succes, uita-te la cel mai reusit exemplu din lume. Belle Delphine. Studiaza-i metodele de a lua atentia internetului si vei ajunge pe drumul ei.
Cel mai important lucru PENTRU TINE, totusi, este sa te implici si tu. Fa-i un onlyfans, manageriaza-l, fa-i poze si pune-le acolo. Creeaza o dependenta fata de tine, incat ca "iubita" ta sa fie motivata sa iti dea partea ta din castigurile ei. Nu te ajuta cu nimic daca o ajuti acum, se imbogateste din eforturile tale si dupa te lasa fara nimic. Ce e important pentru tine ca partenerul ei e sa te implici in asa fel incat sa aiba nevoie de tine, ca sa nu te trezesti ca te lasa balta mai tarziu.

Sa fi suportul unei fete care face videochat poate insemna o groaza de bani pentru tine daca stii ce faci si sa o faci bine. Trebuie sa inveti cum sa furi atentia oamenilor. Atentia e cel mai important lucru care il poti avea pe acest drum. Si nu fa greseala de a categoriza atentia intre "atentie rea" si "atentie buna". Orice atentie e avantajoasa, nu conteaza daca positiva sau negativa. Invata cum sa exploatezi singuratatea celor de pe internet pentru a fura atentia si a redirectiona pe prietena ta, si banii vor veni la tine.
Un lucru foarte important inca, care o sa il vezi si la exemplul care l-am dat mai sus, Belle Delphine, e ca trebuie sa lasi tot timpul un mister. Un lucru care face lumea sa se intoarca inapoi, vrand mai mult si mai mult. In cazul faimoasei Belle Delphine, a inceput cu chestii foarte usoare si prin ani a devenit cat mai provocatoare. Prima data chestii inocente, dupa Patreon cu cosplayuri, usurel s-a trecut la cosplayuri sexuale, dupa la onlyfans, care doar dupa o perioada lunga de timp a avut continut sexual adevarat. Atat asteptat, ani intregi, dar totusi, a avut success, si toti au pus ochii pe ea.
De ce, te intrebi? A lasat un mister. Continutul ei are un balans intre modestie si sexualitate. Continutul sexual stimuleaza excitarea, si continutul modest, acoperit, stimuleaza curiozitatea. Curiozitatea a fost lasata foarte usor, incat cand a descoperit un lucru lumea a ramas curioasa pentru altul. Si asa si-a tinut o audienta mare pana in ziua de azi.

Belle Delphine e un exemplu genial de marketing si mai ales unul genial pentru industria sexuala online. Recomand sa ii studiezi miscarile inca o data.
Dar cum am spus, nu uita de partea ta in aceasta ecuatie. Daca nu te faci neinlocuitor, fata te va inlocui cand/daca va da de succes.

| TLF92 a răspuns (pentru S8N):

Iti dai seama visul oricarui baiat sa aiba o prietena tarfa ESTI NEBUN suntem rupti de invidie pe el

| S8N a răspuns (pentru TLF92):

O sa ai cel putin 5 prietene in viata pana te mariti, daca te mariti.
Ea e una din multele care vor trece dupa ea.

Punctul meu este ca relatia ta este temporala, si asocierea ta cu persoana aia nici macar nu trebuie sa stea publica pentru mult timp.
Vaginul ei este un generator de bani, si daca reusesti sa iti gasesti oportunitatea sa o folosesti pe ea ca sa te umpli pe tine de bani, ar trebui sa o faci si sa te ti de asta cat poti. Dupa ce te imbogatesti de pe ea, poti sa te desparti si sa iti gasesti nevasta dorita cu multi bani in buzunar.

| TLF92 a răspuns (pentru S8N):

Ce fumezi ca vreau și eu sa încerc

| Cineva797406016386 a răspuns:

Întreabă un elev de la școală că aceștia fac deja așa ceva în fiecare zi

| Annihilation_Striker_2000 a răspuns:

Daca il stii pe nectarie alex el este om de meserie de 10 ani si i iese foarte bine. poti accesa serviciile lui pe acest link https://www.fyrebox.com/play/nectarie-cainele-de-rasa-_Bx7PY8veY

| EmirKadir97 a răspuns:

Te ai gasit unde sa intrebi sau sa ceri sfaturi. Crezi ca cineva se va da de gol singură? Sa mearga la un studio din domeniu si va primii acolo toate informatiile de care are nevoie.

| Joker24 explică (pentru EmirKadir97):

Când se apuca va las link-ul aici poate e cineva curios laughing))

| salutsuntstefan2 a răspuns:

Onlyfans are? intreb pentru un prieten

| Joker24 explică:

Cu pandemia asta, ne conformam laughing