| alexandranico a întrebat:

Ce va place mai mult mancarea cu grasimi sau fructele si legumele?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Urasc grasimea! Mereu o iau daca e pe carne. mi-e scarba de ea. Dar nici dupa fructe si leguume nu ma omor..Imi plac doar castravetii, bananele, capsunile, kiwi si cam atat...

| EternalFire a răspuns:

Nu Stiu din astea laughing cu grasimi

| adiynaelena76 a răspuns:

Pai mancarurile cu grasim sunt de obicei delicioase dar nu sunt atat de sanatoase fiindca contine foarte multe calorii dar cele mai bune surse de mancare sunt fructele si legumele sper ca ti-am fost de ajutor

| alexandranico explică:

Tot ce ati spus este adevarat desi mancarurile cu grasimi sunt bune la gust nu sunt sanatoase pentru noi si pentru sanatatea noastra.Ne putem inbolnavi si atunci o sa ne dam seama ce mare greseala am facut cand am mancat alimentele acelea nesanatoase.Va urez succes la mancare si sper sa mancati din ce in ce mai multe fructe si legume