| alexa17 a întrebat:

Broscuta mea testoasa(emys orbicularis)mananca numai piept de pui as vrea sa-i mai schimb harana dar nu vrea sa manance alceva nu ii place mancarea d la pet shop, legumele, fructele sau pestele...

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Da-i sa manance amestecuri cu piept de ui, daca asta s-a obisnuit. Tot reduci cantiatea pana ce va disparea (max 10 ocazii). Poate va manca si daca stropesti doar alta mancare cu supa de pui.

4 răspunsuri:
| gynycola a răspuns:

INCEARCA, NU TE DA BATUTA¡¡¡

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai drumu undeva sa fie libera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu tot o specie emys orbicularis si mananca numai carne ce sa fac in privinta asta?

| Xulescu_6752 a răspuns:

Eu zic sa ii dai whisky, sigur isi va schimba meniul!