| andreea_4628 a întrebat:

Ce va place sa mancati de la McDonalds?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inghetata, hamburger, cartofi, salata, aripioare de pui...love struck

si sa beau Cola si Nesteahee hee

17 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Nimic, au cea mai oribila mancare posibila.

| cely a răspuns:

Nimic

| matura a răspuns:

Imi plac salatele, cu sau fara carne, depinde de situatie.Imi plac inghetatele.

| claudya a răspuns:

Inghetata... mai bine zis ...deserturile...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Imi place foarte mult shake-ul de la mcdonalds.

Răspuns utilizator avertizat
| Dan a răspuns:

Nu imi place.

| Criiss16 a răspuns:

Imi place sa mananc un hamburger, cartofi prajiti si salata.happy

Shin
| Shin a răspuns:

Hamburgeri, cartofi si inghetata. Imi plac si slatele dar slabesc daca mananc asa ceva prea des asa ca... doar de pofta tongue
Numai bine, Shinwinking

| Sabwy a răspuns:

Mie imi place salata aia buna :X... dar mai mult mananc de la KFClove struck

| Livianananana a răspuns:

Sincer n-am ajuns acolo dar ador inghetata! 1

| BlueDreams a răspuns:

Salata, hamburger, cartofi, inghetata:X

| adi_7507 a răspuns:

Nimic, niciodata.

| georgica29 a răspuns:

Cred ca cea mai buna mancare de la McDonalds este hamburgarul de pui si cartofii sunt bestiali

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hambugerhappy

Răspuns utilizator avertizat
| alexskate73 a răspuns:

Big Macwinking e cel mai bun sandwich posibillaughing bine pentru mine nu stiu daca si pentru tine dar daca mergi iti recomand big mac:X