| dmrtr a întrebat:

Cui ii place la mcdonalds big grin si ce mancati de acolo?
big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Te duci cu prietenii sau ii rogi sa-ti cumpere la pachet meniu

16 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Meniu McChicken; si aripioare de pui, Crispy Chicken McWrap.Desi nu am mai dat pe acolo de cand am citit si vazut pe internet cat de nesanatoasa e mancarea de la ei, s-a facut experiment cu un cheesburger si cartofi prajiti, 4 ani i-a tinut pe masa fara sa-i atinga sau sa-i acopere si carnea na putrezit sau ceva.Dar tie?

| dmrtr explică (pentru MeimeiPinguinu):

Eu imi iua 4 mc puisori fara castraveti extra maioneza, o fanta medie si un mc chicken... deja mi-am facut pofta

| JeffHardy2011 a răspuns:

Mieee :X:X. Eu imi iau Happy Meal cu Mc Toast cu Cola.
Tie ce-ti place?

| dmrtr explică (pentru JeffHardy2011):

Eu imi iua 4 mc puisori fara castraveti extra maioneza, o fanta medie si un mc chicken big grinbig grinbig grinbig grin... deja mi-am facut pofta laughinglaughing

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru dmrtr):

Pai atunci du-te maine la mcdonald tongue

| dmrtr explică (pentru MeimeiPinguinu):

Chiar as vrea dar nu ma mai duc parintii luna asta ca am fost crying

| dmrtr explică (pentru MeimeiPinguinu):

Mersi tongue buna ideebig grin

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru dmrtr):

Oricand

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru dmrtr):

Te duci cu prietenii sau ii rogi sa-ti cumpere la pachet meniu

| loveusa a răspuns:

Mie nu ca ci poti face indigestie

| RazvanStan99 a răspuns:

Mie imi place Happy Meal cu Hamburger Mc puisor si Fanta(cartofi numi plac).

| dmrtr explică (pentru RazvanStan99):

Nici mie nu imi plac cartofii big grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iau detoate in afara de cafea,inghetata si supe,din astea eu manc Hamburgher,Cisburgher si din astea uscate, suc cola, happy meal imi place ca iau jucarielaughing si cartofi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place.Mananc meniul pentru copii.

| NoNameNoName a răspuns:

Buna.
Pai, eu imi iau de la McDonalds, de obicei : Meniu McChicken, Hamburger si Cartofi Prajiti, sau, Aripioare de Pui.

| kikidulcik a răspuns:

Oricine mananca macar de 2 ori pe an la mcdonalds... unii chiar mai mult decat altii.stim cu totii ca nu este o mancare sanatoasa, dar macar odata pe luna nu strica sa mananci un hamburgar sau o portie de cartofi prajiti, mie insa imi plac salatele

| alexa2790 a răspuns:

Mai nou poti comanda si acasa.ieri am sunat la fastfoodcurier.ro si m au scutit de drumul pana la mcbig grinbig grinbig grin