| DannyJo1nTu a întrebat:

Ce va place sa mancati? fundawinking

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,din pacate imi plac foarte mult unele mancaruri care nu sunt prea sanatoase dar sunt foarte gustoase...
imi plac cartofii prajiti,pizza,hamburger,omleta de oua,pireu cu pulpe,micii,etc
apoi mancaruri mai sanatoase:ciorba de fasole,de cartofi,salata de vinete, pireu de spanac, supa cu galustehappy...sunt multe mancaruri care imi plac,mananc de asemenea multe fructe,toate fructele imi plac si unele legume,apoi mai mananc si mezeluri,produse de patiserie,gogosi, clatite, langosihee hee.
Dulciurile ce sa mai zic...ciocolata,inghetata,chips-uri,etc.
Si inca o chestie,imi place foarte mult ca dupa fiecare masa sa beau suc,in special coca-cola,pot spune ca sunt dependenta de suchee hee.
Deci,mananc diferite varietati de mancaruri, nu ma limitezi doar la catevahee hee, mananc cate putin din fiecare si sunt multe care imi plac dar nu am sa ti la insir pe toatehappy.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mancarea facuta de mama si a nevestei.

| Damii a răspuns:

Mananc ce apuc!

| ruby_9566 a răspuns:

Uneori pizza, cartofi pai.Si mai multe legume si fructe proaspete. Fundaa?

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Pai cel mai mult pizza.dar ce preparat gatit sarmelele le ador.

| ina_4481 a răspuns:

Nu-mi place decat mancaruri care nu ma ingrasa rar mananc ceva care ingrasa iar dupa aceea fac sport