| Ciprian271 a întrebat:

De ce va place sa mancati la mcdonalds?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu imi place sa maninc in oras, la fast food sau restaurant. Imi place aglomeratia. Si pe deasupra baga si ceva de maninci si nu te poti opri, cel putin cartofii aia prajiti, bagi in tine de te spargi si nu te-ai opri. In alta ordine de idei, e nesanatoasa haleala aia si este si exagerat de scumpa, o cola costa de patru ori mai mult decit in supermarket. E mai sanatos si mai ieftin sa maninci acasa.

32 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu mananc, doar shake mai beau din cand in cand (2-3 ori pe luna). E galagie, mancarea e tip fast food, eu nu mananc carne si nu e o oferta bogata in mancaruri cu legume... Mai bine, de banii aia, ma duc la un restaurant, daca vreau neaparat sa mananc in oras.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stiu ca este periculoasa mancare de acolo, dar eu o ador love struckInsa, nu merg prea des big grinCam o data sau de doua ori pe lunawinking

| pepe a răspuns:

Mie nu-mi place dar a trebuit să-mi duc copilul de câteva ori, mai mult pentru cadouri.

| Swabia a răspuns:

Imi plac jucariile ce se pun in pachete :") big grin!

| Orannginna a răspuns:

Eu prefer sa mananc la KFC. tongue

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Ca-mi place mancarea de-acolo happy mananc de cand eram mica, nu m-am imbolnavit si nici nu am probleme cu greutatea big grin mancam o data pe saptamana dar acum am ajuns sa mananc o data pe luna happy

| lacrimi a răspuns:

De ce minti? Mie nu-mi place laughing. In general fast-food-urile sunt daunatoare sanatatii, asa ca nu recomand nici celui mai aprig dusman sa manance junk food.

| Gabry a răspuns:

Sa mai pun niste kilograme!
Ma duc doar o data pe luna, ca am citit ceva pe net, si m-am ingrozit!

| danutza a răspuns:

Poi in primul rand nu prea mananc de la McDonalds e cam acelasi lucru ca la fast food.In schimb ador sucul cola :X e cel mai tare diferit de celelate

| lili_1880 a răspuns:

Ca e bun =p~

| Jupiter a răspuns:

Numai cartofii imi plac de acolo... Mananc acolo foarte rar.
@angel - din ce se face mancarea acolo?

| Iulian03 a răspuns:

Are mancare buna.Dar nu-i sanatoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu mancam inainte sa ma angajez acolo, dar de 9 luni mananc zilnic. cel mai rau creaza dependenta, in rest nu i chiar asa cum se aude ca e facuta din resturi ..bla bla bla. Carnea e nesanatoasa pentru ca e trecuta de la temperaturi scazute la cele ridicate dintr-o data, si ca in acelasi ulei se prajeste de mai multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mancarea de acolo
E foarte buna love struck
Mai pun cv kg pe mine \:d/
E beton
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foate mult chiflele acelea pufoase, si carnea tocata cu invelia crocant... Imi plac mult si sosurile de la ei dar nu cred ca sunt 100% naturale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateodata...cand nu prea sunt alte fast-food-uri pe acolo prin zona....si cand mi-e foamelaughing

| Happyjump a răspuns:

Pentru ca imi place. big grin

| Antrax a răspuns:

E misto acolo

| Alex >D a răspuns:

Hai gata frate cu ce e pe net despre mc ca nu e chiar asa... si spun din experienta mea .restul nu stiu. Mananc acolo de cand aveam 4-5 ani, McChicken si Hamburger sunt preferatele mele. Cateodata mananc si cate 3 din fiecare pe zi. Nu mi-a fost niciodata rau sau altceva... pur si simplu sunt gustoase. pot sa fie si de 3 ani nu ma supar cat nu ma imbolnavesc si nu mi-e rau! dar nu sunt...

| liliana83 a răspuns:

Mie nu-mi place sa mananc la mcdonalds.

| mikella a răspuns:

Eu nu mananc MD pentru ca ingrasa

| Ciprian271 explică:

Stiu carne care arata mai rau decat un cadavru

| cristiansonix a răspuns:

Sincer de ce iti placea mc nu mai imi place 1 e scump 2 e nasanatos si mai si ingrasa 3 sucu ala "sanatos" nu-s in ce e tinut ma rog. iti provoaca cancer

Răspuns utilizator avertizat
| smartdjs a răspuns:

SIncer eu nu mananc la Mc in facultate am facut un mic studiu despre mancarurile de la fast-food si nu au nici un beneficiu in afar de acele e-uri si carnea care uneori este veche si diferite condimente.

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a răspuns:

Nu imi place si nici nu am lasa tata

| angel_7904 a răspuns:

-nu imi place. o singura data am fost dar...nu mi-a placut.am o prietena care lucreaza la un Mc'donalds, daca ai sti din ce se face mancarea acolo ...nai mai manca

| Cherry_9828 a răspuns:

Pai macarea este super gustoasa...happy... eu mananc in fiecare saptamana happyhappy

| andreia_8426 a răspuns:

E bun...si pentru jucarii