| anonim_4396 a întrebat:

Ceva pastile din alea contra țânțarilor, însă NON-toxice, sa poți sa le ții toată noaptea in priza? Merci anticipat!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aparatul unde se baga pastila il tii in priza, nu pastila. Se gasesc pe toate drumurile, numai sa cauti.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Știu ma fraților despre ce e vorba, hai sa nu ne tragem chiar așa de șireturi. Eu am cerut pastile NON-toxice, ca așa îmi cumpărăm de la chioșcul de lângă raid și terminam Bâlciul. Eu nu înțeleg dacă faci un efort așa mare sa răspunzi, de ce va îți mai Bati capul. Pt puncte?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti greu de cap. Folosesc de ani buni pastile de-astea si nu mi s-a intamplat nimic. Nu sunt toxice pentru om. Vezi poate gasesti BIO, ca sunt mai bune.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

La ce sunt greu de cap. Dezvolta. Nu ai explicat nimic in primul comentariu, mi-ai zis sa ma descurc singur. Efectiv, nu m-ai informat cu nimic.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu observi ca nimeni de pe aici nu te-a informat? Pentru ca ce vrei tu nu are logică.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Te caut eu, Bobita. Du-te pe drumul tau

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi, Dorele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești din ăla supraponderal care obișnuiește sa mănânce porcării. Dacă tragi un vant pe dos s-a și rezolvat problema cu țânțarii din camera ta. Caz rezolvat. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| gigimondialuuuu a răspuns:

Pastile? In priza?
Ești sigur/ă?
Există un aparat care se ține in priza permanent si îndepărtează TOATE insectele