| enigmatica a întrebat:

M-am saturat sa nu dorm noaptea din cauza tantarilor. Ce as putea face sa scap mai repede de ei? Am incercat cu pastile de tantari, cu sprayuri.

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

În primul rând, pune-ţi o plasă de ţânţari la geam, iar apoi, dacă mai intră vreunul pe uşă, foloseşte spray sau pastile de ţânţari!
Şi eu aveam problema asta, dar de când mi-am pus plasă la geam, nu mai am treabă happy

| măcheamăăăî a răspuns:

Aloca-ti 10 minute in fiecare seara pentru a-i strivi.E cea mai buna metoda.winking

Răspuns utilizator avertizat