| bogdan96bv a întrebat:

Cine credeti ca v-a castiga Master Chef?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sara2 a răspuns:

De unde stiti voi ca a castigat petru? pai atunci ce rost mai are sa ma mai uit la emisiune daca stiu?

Răspuns utilizator avertizat
| Sorinacio a răspuns:

D'Artagnan este preferatul meu si cred ca el merita.De fapt el este al doilea preferat, dupa Sisoko, dar daca el a fost eliminat...D'Artagnan e Number one acum pentru mine.Tu cine crezi ca o sa castige?

| Meineherz a răspuns:

Desigur cel mai bun va castiga.

| mihaela0502 a răspuns:

Petru a castigat! si chiar merita.

| sonya30 a răspuns:

Eu tin cu Simona(fata blonda, taximetrista)! Dar am auzit ca a castigat Petrusad

| hamaqes a răspuns:

Petru este marele Masterchef! Poti sa te uiti si pe site-ul ProTv deoarece au zis ca unii dintre concurenti s-au scapat si au zis cine este cel care a castigat Masterchef! In fine azi e finala si o sa vedeti!

| AnonymAnonym a răspuns:

rolling on the floor Petru rolling on the floor ...Nee. Simona ( hai ca merita )