| MauroMania777 a întrebat:

Cine cunoaște soluții care se dizolva in apa sau un antidot bun pentru a scăpa definitiv de ploșnițele din casa? Am dat cu multe soluții și nici una nu este eficienta. Cine a întâmpinat probleme cu aceste pleosnite și cum a scăpat ele de tot?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este insecticid pentru ele. Trebuie să insiști. În plus, dacă locuiești în bloc și au și vecinii, trebuie să facă și ei dezinsecție,

| Simpatic a răspuns:

Nu prea ai cu ce solutie sa dai, cred ca te referi la invazia asta de gandaci puturosi : https://casa.acasa.ro/......14886.html