Întrebare recomandată | agtgr a întrebat:

Cu ce pot scapa de pleosnite?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"K-Othrine SC 25 (5ml /fiola )". Atentie la instructiuni!

| agtgr explică (pentru Salontanul):

Multumesc dar de unde il pot cumpara

| Salontanul a răspuns (pentru agtgr):

Farmacii veterinare. Nu stiu de unde esti!

| agtgr explică (pentru Salontanul):

Din Bucuresti

| Salontanul a răspuns (pentru agtgr):

O simpla cautare pe net si vei gasi o gramada de farmacii: http://bit.ly/2EjW8ne

| poenaru12 a răspuns:

Arunca tot ce e lemn din casa, scoate tot ce inseamna covor linoleu dulapuri etc si da cu insecticid de purici cel mai scump care se dilueaza cu apa si lasa camera inchisa o zi si gata! AAAA dai si pe acele obiecte care au fost in casa inclusiv tv pc monitor ATENTIE ele se ascund si in ele in carcasa lor gen tv in carcasa lui.