| CrazyPittica a întrebat:

Cine vrea sa incerce ceva rapid si bun? Am gasit reteta si am zis ca ar fi bine sa o impartasesc cu voi:http://www.petitchef.ro/retete/chec-la-microunde-la-cana -p-fid-266618

Răspuns Câştigător
| cherrybomb a răspuns:

App am uitat sa precizez ca eu am pus compozitia in forme pentru briose. si am pus si estente, si am adaugat si 3 cubulete de ciocolata :X. a iesit super bun. te-am pupat am plecat la facuuu!:*

2 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Hehe. incerc si eu reteta. o sa iti spun cum mi-a iesithappy

| cherrybomb a răspuns:

Foarte bun chec:X