| unul1 a întrebat:

Cu ce as putea sa inlocuiesc in sandwich-uri salamul sau sunca? Neaparat ceva carne. Multumesc anticipat!

18 răspunsuri:
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Mananca snitzele! Sunt cele mai bune.De la 7 ani am stabilit o relatie de fidelitate intre mine si snitelele.Eu le mananc, ele ma fac fericita.Le iubesc si n-am nevoie de sunca, salam..etc.Un snitel cu cascaval sau ketchup tongue.Mananca snitele, te rog.Mananca snitele!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi pune cârnaţ, kaizer, şniţel de porc/pui, piept de pui, chiftele, etc.

Toate cele bune.

| alexs99 a răspuns:

In sandwich-uri poti inlocui salamul sau sunca cu snitele, carne de pui sau de porc facuta la gratar sau cu chiftele.

| fuzzer a răspuns:

In Sandwich-uri poti pune si carne, dar sa fie facuta la gratar, e delicioasa.Stiu ca suna ciudat, dar gustul conteaza.

| unul1 explică (pentru fuzzer):

Cum sa fie gatita la gratar mai precis? big grin si din ce carne?

| fuzzer a răspuns (pentru unul1):

Depinde de preferintele tale.De pui este delicioasa, la fel si cea de porc.Incearca o combinatie intre cele doua, o sa-ti placa.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Mie îmi place la sandwich-uri în general cu kaizer sau cu șnițel, mai poți pune carne de porc, la grătar desigur, ce mai ai tu prin frigider și dacă se poate și parizer.
Good Day!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Snitele de soia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cu piept de pui, şniţel vienez, carne de porc făcută la grătar.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Cu piept de pui la gratar sau prajita sau snitel, cu bucati de ton daca i-ti place, hamburger, chiftele (astea cam miros), carne de vita facuta la cuptor si de ce nu cascaval pane dar asta nu este carne

| madalinamadu a răspuns:

Piept de pui big grin

| Dinamovistul101 a răspuns:

Soia...e foarte bun. big grin

| Mirela77 a răspuns:

Piept de pui sau curcan, se gasesc in magazine gata preparat, trebuie doar sa- l tai felii fara efort sau timp pierdut.

| Melymonade a răspuns:

Șnițele! happy

| WhiteLore a răspuns:

Gonden Blu corchete de peste

| unul1 explică (pentru WhiteLore):

Mai greu sa pui crochete de peste intr-un sandwich mai ales sa-l mananci si la scoala tongue

| aclean a răspuns:

Piept de pui la gratar. Snitel. Sau parizer.