| MariaMonica2009627 a întrebat:

Cu ce as putea vopsi adidașii? Stie careva vopsea ce ține foarte mult si e si de calitate?

4 răspunsuri:
| iliescu23 a răspuns:

Ii poti vopsi chiar si cu pensula si cu acuarele si dupa ce se ducea culoarea ii vopsești de fapt pictezi altfel

| Yurisa a răspuns:

Nu acuarele.
Daca vrei sa pictezi pe textila pantofilor recomand vopsea acrilica, se gaseste in orice papetarie.
Mi-am pictat si eu un tricou prin 2013 si inca il am laughing

| Alexuţ02 a răspuns:

Sunt tutoriale pe net, mai exact YT în care își fac ăia Nike urile din alb în toate culorile, au ieșit destul de faine

| AlexandraP942 a răspuns:

Pentru colorat adidași se poate folosi vopseaua pentru textile, găsești pe colorit.ro.