| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate sa intre penisul tot?

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Depinde de pozitiehappyhappyhappyde ex capra din picioare.........iti spun cas fata si imi place mai adnclaughingsi astea le fac eu ca sa ma simt bine.......sau iarasi intra adanc cand fata sta intinsa cu un picior pe umarul tau si unul joswinking

18 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Incet, cu rabdare o sa reusesti...

Bula
| Bula a răspuns:

In multe pozitii: fata deasupra, pe margine/colt de masa, etc. Depinde de fizicul si elasticitatea fiecareia.

cristian
| cristian a răspuns:

Numai in pantalon poate intra tot dar ai mare grija sa nu-l prinzi cu fermoarul.

| kh1ss a răspuns:

Cu grija laughing

regis
| regis a răspuns:

Intrebare incorecta. Nu "cum", ci "unde" big grin

| mariusres a răspuns:

Cu grija.

| Parintele a răspuns:

Unde? In vagin? Impingandu-l pas cu pas.

| selef a răspuns:

In gura cui?

| sese a răspuns:

Trebuie indeplinite niste conditii:
1.sa ai cu cine
2.sa ai unde
3.sa poţi
restul vine de la sine

| Ben. a răspuns:

Dc intrebarea se refera la masina de tocat carne eu zic ca intra fara probleme, mai ales cd dai din manivela.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te referi la cum sa iti fie mai usor. Poti folosi un lubrifiant si multa dragostewinking
Iti recomand DUREX GEL DE MASAJ 2 IN 1 (este si lubrifiant)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca este in plina erectie si fata deasupra, iti intra la fix!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cat il ai frate, de nu reusesti? probabil o deranjeaza lungimea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In pantaloni?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te lauzi? adica, iti e f mare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde fratioare?

| altul a răspuns:

rolling on the floor) cum am sa nu intre tot?