| okokokokokok a întrebat:

Cum pot sa fac ouale de paste mai tari sa castig mereu

Răspuns Câştigător
| MadalinaElena5 a răspuns:

Pai daca ai oua de rata, coloreaza unul de rata si acel ou e tare(si eu fac la fel si castig mereutongue)!

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Iei o seringa si extragi toata compozitia oului. Pe urma, tot in seringa respectiva, introduci putin ciment diluat in apa; injectezi compozitia in coaja oului. La scurt timp se va intari.laughing

| mona a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ti cumperi un ou rosu din lemn si asa vei castiga mereu

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

In loc de oua de gaina, foloseste oua de bibilita.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ﭿTroubledSoul):

Ouă de mușchiuliță cum zice mîrlanul din trăsniții.

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

laughing asta nu o stiam...si era bibilica si nu bibilita rolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ﭿTroubledSoul):

Nu te uiți la trăsniții pe prima tv? Că acum ajung la 1000 de episoade.

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Imi placeau mai mult cand erau trasnitii din nato.

| LauncherS a răspuns:

Pai cred ca stii schema cu oaule din lemn.Sau foloseste oua de pirca sunt tari.

| EternalFire a răspuns:

Fa Oua Cat Mai Mici! Eu castig Mereu Cu Ele

| Insomniacxd a răspuns:

Ia-ti unu de ceara laughing