| YumiSukinanda a întrebat:

Cum sa am blogul meu? sa stiti ca sunt foarte desteapta si am un dulap plin de medalii si rofee de aur si de argint si una de bronz, stiu foarte multe dar cum sa am blogul meu?

8 răspunsuri:
| fdhgcvnb a răspuns:

Daca nu puneai aceasta intrebare la categoria,, gastronomie,, cred ca aveai mai multe raspunsuri din care sa alegi.
nu ma,, dau inteligenta,, doar te sfatuiesc
:] succes si vezi ca ai primit cateva raspunsuri bune happy

| Rockart a răspuns:

Bună! Nu cred că îţi trebuie trofee şi medalii ca să scrii pe un amărât de blog. Dacă vrei să-ţi faci blog să te lauzi te sfătuiesc să nu... oricum cred că e o minciună.

| wintage a răspuns:

De cand trebuie sa ai medalii ca sa scrii pe blog?
Asta a fost doar sa te lauzi. Puteai sa intrebi direct pe ce site iti recomandam sa iti faci blog. Si daca vrei gratis, iti recomand wordpress.com

| ILŞMM a răspuns:

Văd că ești extrem de " inteligentă ".
Nici nu corect.

| ILŞMM a răspuns:

Nici nu scrii corect *

| Mwha a răspuns:

Simplu! da click aici : www.blogger.com sus o sa vezi scrie google si in dreapta : Sign up for a new Google Account, completezi dai pe continue si contul tau este gata, sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

| cthulhu a răspuns:

Intr-o buna zi sper sa ajung sa am si eu atatea trofee si medalii.