| JustForHer a întrebat:

Cum scot pată de pe cămașă?
Sunt mai multe.
Unele de shot-uri și altele de la sânge.
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| NExT69 a răspuns:

Pi este un ariel lichid la sticla de un litru se numeste ariel profesional.da cu el in locul in care sunt patati pantalonii dar mult asa incat sa ti se umezeasca pantalonii cu ariel si lasa asa vreo jumatate de ora. dupa care ii freci putin si ii bagi la spalat in masina cu dero obisnuit in care mai adaugi un capacel plin de ariel lichid si se vor curata.nu iti face griji ca nu se decoloreaza culoarea.eu am scapat de multe pete asa chiar de marker si motorina si rugina sau cu apa rece si otet ori intai ii speli bine cu apa rece si cu sapun (numai in locul unde i-ai patat)sper sa ii fi patat de la ciclu (dar nu cont ca oricum s ia)
Eu asa fac si dupa aceea ii speli cu orice detergent de preferat ariel sau pervol(balsam)pentru miros., la mine se ia.
Sper sa te fi ajutat.

4 răspunsuri:
| gothicbat a răspuns:

Vanish?

| JustForHer explică (pentru NExT69):

Mulțumesc!
Și sunt băiat rolling on the floor) (JustForHer=doar pentru ea) și încă ceva...e cămașă

| NExT69 a răspuns (pentru JustForHer):

Ah scuze, dar cand m-am apucat sa scriu ma gandeam la cazul cand mi s-a intamplat si mie si mna ")) oricum mersi de fundita, e a doua.

| JustForHer explică (pentru NExT69):

Aia darolling on the floor
Dată de mine?