| michaelaaa a întrebat:

Cum se foloseste masina de spalat? Pe ce trebuie sa apas?

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca nu ai manualul de utikizare, poti c auta modelul pe internet si sa vezi modul de utilizare, dar ar fi indicat sa apelezi la un vecin, ori sa ai rabdare pana va fi cineva matur si care se pricepe.
Asa eviti sa faci o boacana.
O zi bunahappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt 1000 de modele de masini de spalat si fiecare are instructiunile ei, nu iti poate spune nimeni toate modurile de folosinta la toate masinile, cauta si tu pe net sau asteapt o pe maica ta sa isi spele hainele

| K0sti a răspuns:

Ai manual de instructiuni, foloseste-l!

| michaelaaa explică (pentru K0sti):

nu am

| K0sti a răspuns (pentru michaelaaa):

Ai, pentru ca ai Google!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine spala la mana. Poate lasi fara curent tot cartierul laughing

| anonima0101 a răspuns:

Serios?

| Levelstar a răspuns:

Fiecare masina de spalat are un manual.
Este imposibil. daca nu ai inseamna ca e la manda a doua.