| GeorgeGabriel a întrebat:

Avem o masina de spalat Whirlpool( decapotabila) si cand o pune mama in functiune se opreste la niste anumite programe iar eu trebuie sa apas pe butonul ON/OFF ca sa mearga din nou... ce ar trebui facut. ce are?

Răspuns Câştigător
| Zoricutzu a răspuns:

Salut!
Masinile de spalat mai vechi, au la programator un motoraş care probabil trebuie uns, cheamă, pe cineva de la un service sa verifice motoraşul. Succes!

2 răspunsuri:
| AndyDeiu a răspuns:

Pai trebuie reparata ca ea nu trebuie sa se opreasca decat cand ajunge la litera corespunzatoare happysau ce are

| andreisandu28 a răspuns:

Salut,cumperi altawinking