| MrWrestleMania a întrebat:

Da-ti si mie idei de mancaruri simple (nu complicate) ce pot fi facute pentru 2-3 zile. Ca nu mai stie bunica ce sa gateasca laughing

6 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Praz cu masline, fasole cu ciolan, ciorba de burta, mazare, spanac, fasole verde, mancare de cartofi, ostropel, pilaf, ciulama, ciorba de vaca, ciorba de dovelcei, mancare de ardei etc

Răspuns utilizator avertizat
| foxi a răspuns:

Bunica are bani.sau vrea retete ieftine?

| alexandraalis a răspuns:

Mancare de orez cu carne sau ciuperci

caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! pentru ca se mai gaseste ardei gras la piata, nu ar fi rau sa faca o portie generoasa de ardei umpluti, carne tocata, orez...si se rezolva imediat, o ciorba, pilaf cu carnita, varza cu costita afumata, piure de cartofi cu garnitura, daca sunt si posibilitati financiare, variante gastro se gasesc si se inventeaza la fata loculuiwinking spor la gatitsmug

| reteteculinare a răspuns:

Dodohelp pe acest site http://invatasigateste.blogspot.com/ de retete culinare poti gasi retete pentru mancaruri simple