| anonim_4396 a întrebat:

Ce mancaruri ar trebui sa stie sa gateasca o fata la 15 ani?

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu stiu cum este acum eu gatesc de la 14 ani

| BiancaDenisa a răspuns:

Daca esti o fata de la sat aproape orice fel, dar daca esti la oras ar trebui sa stii sa faci o ciorba/supa, cartofi prajiti, ochiuri de ou...chesti simple, usoare.Succes!

| Hadley a răspuns:

Ai putea sa faci omleta,cartofi prajiti,piure,cartofi copti si ca prajituri ai putea sa faci clatite,negresa,crema de zahar ars,briose (in care poti pune cirese, visine, capsuni)
Mult noroc!