| augu2 a întrebat:

Daca mananc doi carnati si cu mamaliga ma ingras? Cine imi raspunde va fi castigator.

Răspuns Câştigător
| StewartCassie a răspuns:

Buna. Nu se spune ca te ingrasi doar de la 2 carnati si mamaliga. Se depune ce ai mancat intr-un loc, iar apoi daca tot mai mananci mancare muulta si dulciuri, atunci te ingrasi. Iti recomand ca dupa ce mananci ceva care e mai ''greu la stomac'' sa faci putin sport. happy Funda?

| augu2 explică (pentru StewartCassie):

Iti dau dar daca ingrasa nu te inteleg.

| StewartCassie a răspuns (pentru augu2):

Vreau sa zic ca nu o sa te ingrasi tu daca mananci 2 carnati cu mamaliga mai rar. Daca vei manca des mancare grasa.sa-i zic asa. atunci te vei ingrasa. Dupa ce mananci fripturi, ai putea sa faci putin sportwinking.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| arapandura a răspuns:

Nu te ingrasi nu te teme! mananca daca iti e pofta ca o sa mori de foame happy Funda?