| 00melina00 a întrebat:

Ce sa mananc ca sa ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practică un sport și o alimentație echilibrată!
Pa, pa.

| Esperança a răspuns:

Uite aici 11 pasi de urmat:
http://sanatate.acasa.ro/......11454.html

| Dash a răspuns:

E usor sa te ingrasi.
Manance ce vrei tu fara nici o retinere, nu face miscare (multa). Cel mai important lucru este sa mananci mult la cina.

| RazzyFUnik a răspuns:

Pai poti manca... nimic... pana la urma cei care te plac nu iti plac doar trupul; cred ca e e in interior e mai presus de imaginea unui trup, acum nu intelege ca imaginea nu conteaza, dar totusi e o exagerare asta cu slabitul in ultima vreme

| Takocska a răspuns:

Multa painehappy

| ViViAnALaNa a răspuns:

Pai fratele meu e gras laughing))) pentru ca mananca seara tarziu paine si mancare grea care de obicei se mananca la pranz...adica el isi ia pranzul seara laughing

| 00raluka00 a răspuns:

Pai draga mea colega esti perfecta la 1 49 cm ai 38 kg esti bine asa draguta mea

| iHack a răspuns:

Legume, fructe, fara grasimi... nu stii? cred ca parintii tai stiu si ei ca nu trebuie sa mananci fast food, grasimi si alte chestii de genul

| iHack a răspuns:

Stati oameni buni! A zis ca sa se ingrase, nu ca sa se nu ingrase!

| DmXTeCkTrYs a răspuns:

Multa paine si carne foarte multa funda?

| ittandrei a răspuns:

Fast-food o tona
carne foarte grasa o tona
o gramada de dulciuri
sucuri acidulate o gramada
si gata (nu ti-as recomanda sa o faci)