| JIJ a întrebat:

Daca sucul nu merge cu paine, atunci cu ce sa beau sucul?

39 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
incearca cu paiulhee hee
O zi frumoasa sa aihappy

| EmaS a răspuns:

Cu gura!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Cu paiul!

| neutrino a răspuns:

Pentru a nu manca paine.

| CautNume a răspuns:

Doar bei sucul, fara altceva.

| WhatheWow a răspuns:

Nu-l bea, mananca-l! In felul acesta nu-ti mai faci probleme nici cu ce sa-l mananci si nici ce suc sa bei la mancare.

| DNSK a răspuns:

Cu un alt suc

| Seby90 a răspuns:

Cu paiu.

| Kasia a răspuns:

Daca e suc natural cu briose, biscuitei daca e suc cu acid gen coca-cola cu cipsuri, cartofi prajiti, pizza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,JIJ!
Eu zic sa renunti sa mai bei orice tip de sucuri, nu conteaza ca-i suc natural,ca-i acidulat,crede-ma, niciunul nu-ti face bine, toate au numai E-uri, coloranti,conservanti si mai stiu eu ce-or mai baga prin sucurile astea.
Asa ca renunta,incearca sa nu mai bei, eu nu m-am mai atins de sucuri de ani de zile si pot spune ca ma simt mult mai bine,nu fac bine la organism, la ficat etc.
Bea alte lichide,bea multa apa,bea lapte,fa-ti ceaiuri, sau stoarce sucul din fructe proaspete mai bine, daca tot iti place "SUCUL"foarte mult.
Sucul nu trebuie sa-l bei neaparat langa ceva, il poti bea gol, pur si simplu.
Eu zic sa te gandesti bine ce faci, respecta-te pe tine insuti. respecta-ti sanatatea!
Te pup si Sarbatori fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei bea sucul intr-un pahar cu paiul. Greu?

| Zatharra a răspuns:

Da' nu-l mai bea, nu?

| Flaviucu a răspuns:

Cu orice care e sarat

| deeadeea111 a răspuns:

E suc natural, sau unul cumparat de la magazin

Răspuns utilizator avertizat
| Irena97 a răspuns:

Tu intrebi la misto sau pe bune?
Cum adica cu ce merge? Ce, e costum si cravata?
Il bei cand iti vine. Simplu sau dupa ce mananci. Si cu painea de ce nu merge?

| KaterinkaBoy a răspuns:

Cu gura prietene, il bei cu gura.big grin

| IepureleCuLopată a răspuns:

Cu mâncăruri diverse!

Merge bine și cu pizza!

| JIJ explică:

Pai daca pun apa se diluiaza sucul

| JIJ explică:

Pai daca il beau asa ma arde gatul ca e acidulat, macar ucu o turta facuta in casa sau paine la cuptor.

| Sup3rN0va a răspuns:

Eu zic sa nu mai bei deloc nu ca cu ce sa-l bei.
Citeste putin la ingrediente si te ingrozesti ce scrie..bea sucuri la cutie naturale. nu cola, fanta, pepsi, etc. astea sunt numa porcarii.

| anonim333 a răspuns:

Ai putea sa bei cu ...tortlaughing

| TwiXXXie a răspuns:

Cu gura se bea sucul

| gIiiIolil a răspuns:

Pai fanta merge cu pizza, cola merge cu floricele si sprite e exceleeeeeeeeent cu sandwich cu cascaval si salam sasesc happy

| TheHeineken a răspuns:

Cu cartofi prajiti laughing))

| H3cker a răspuns:

Cu Salam Barbos ( **** ) laughing rolling on the floor

| OhMyGod a răspuns:

Cu cipsuri, popcorn, covrigi, saratele.etc
depinde si ce suc

| ALEXANDRA a răspuns:

Cu apa oh go on, combinatie perfecta! Fundaaaaaa? puppy dog eyes

| mircioiu97 a răspuns:

Cu prajituri straight face

| melennati12 a răspuns:

Cu gura big grin. Fundabig grin?