| brunetamea a întrebat:

Vreau si eu sa dau cateva kg jos, nu mananc paine deloc, dulciuri foarte rar(o dat pe saptamana sau la 2 saptamana), dupa ora 6 mananc un mar sau beau o cana cu lapte, 5 zile pe saptamana " alerg" in casa.pe loc, 15-20 min, si am vazut ca am reusit sa dau 2kg in 2 saptamana, dar de la un timp am inceput sa beau suc(cam 2 l in 3 zile)e chiar atat de grav? chiar asa mult ingrasa? m gandesc ca dk alerg si nu mananc paine si dulciuri nu va fi o problema asa grava cu sucul, voi ce ziceti? multumesc

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Domniosoara, iti recomand sa tii Postul pastelui. este cea mai buna cura de slabire. Sincer. Iar sucul, da ingrasa. Nu stiu cat esti de grasa, dar ar trebui sa fii mai blanda cu corpul tau, caci m-ai tarziu s-ar putea sa se razbune pe tine.

| brunetamea explică:

Acum tin decat miercurea si vinerea, iar in saptamana mare tin in fiecare zi, inclusiv post negru; oricum mersi pentru rasp