| mihaeladulcikk a întrebat:

Dau FUNDA! si la ceilalti voturi...Baieti prefera fetele cuminti sau fetele usoare?

Răspuns Câştigător
| MsRightBaby a răspuns:

In general prefera fete cuminti ca iubite, dar si cele usoare pentru anumite distractii.Carui baiat i`ar place ca despre iubita sa sa se spuna tot felul de chestii.i`ar pata imaginea.deci logic ca s`ar afisa mai degraba cu o fata cuminte decat cu una "usoara"

43 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Băieţii preferă fetele care ştiu că substantivul "băieţi" la nr. plural se scrie cu doi "i".

| Atotstiutorul a răspuns:

Fetele destepte si usoare!

| MissLaura a răspuns:

Depinde...

| Rozette a răspuns:

Stiu ca Baietii de obicei prefera fetele cuminti, dar care sa aiba charm, dupa care sa intoarca capul alti baieti, ca sa se poata da ei mari ca sunt cu " fata super ". Dar asa nu vor obtine decat o aventura. Cei mai timizi de obicei isi doresc o fata cu care se pot distra si care il poate ajuta in legatura cu defectele sale. Cel mai des, ei aleg fetele frumoase, dar sunt si baieti, cam rari acestia, care vad dincolo de aparente.Papa!

| AlexandruGabriel a răspuns:

Baietii in general prefera fetele usoare pentru distractie, si nimic altceva.Dar pentru relatiile mai usoare, sa fii sigur ca nu se uita la vreo usoarawinking! Calm down you can be yourself! Restul vine de la sine.big grin

| poesia a răspuns:

Barbatii vor o doamna in societate si o c.va in pat

| SexyChick a răspuns:

De obicei pentru o relatie de lunga durata fetele cuminti si pentru aventuri fetele mai usoare, dar nu e batut in cuie. Daca te place te place asa cum esti si o sa treaca cu vederea trecutul tauhappy

| eugenl a răspuns:

M-ati spart cu raspunsurile voastre.
Cam toti baietii vor sa se distreze cu fetele usoare si o relatie serioasa cu alea cuminti.
Eu fac parte din baietii care prefera fetele cuminti si cu ceva in cap, ca asa e felul meu de-a fi.
Si ar mai fi un lucru valabil pentru ambele sexe : " Nu stii ce e in mintea unui caine, d-apai in mintea unui om"winking

| rpushtiu a răspuns:

Unde-s p*****e sa vina p*****e laughing! Cele usoare pentru one night stand Si cuminti pentru relatii lungi!

| Sk8_1585 a răspuns:

Ba eu le prefer palea frumoase si tari in ceva anume

| RaZzorXz a răspuns:

Eu prefer cuminti si fara fite

| Catalinaaaa_4517 a răspuns:

Depinde` de fiecare baiat. Eu cred vor cate un pic` din fiecare`laughing. Funda`batting eyelashes?

| AnaMaryNicol a răspuns:

Depinde ce inseamna cuminte pentru fiecare si nah depinde si de caracterul fiecaruia dar in proportie de 80 la % barbatii isi doresc sa aiba ca iubita/sotie o fata care sa nu umble chiar din floare in floare, o femeie care sa stie ce vrea si stie ce e bun pentru ea si pentru cei din jurul ei, in 3 cuvinte matura NU cu*va.
20 la % barbatii prefera femeiile usoare si la propriu si la figurat gandindu'se ca se lasa mai usor si nah isi fac treaba si apoi pleaca mai departe dar sunt foarte multi care ajung sa se indragosteasca de acele "femei usoare" si atunci ele incep sa profite maxim de prostia barbatiilor, dar mnah mai sunt si fetele aparent cuminti care te fac sa crezi ca sunt diferite pana te acapareaza dupa care usor usor iti dai seama ca'si bat joc de tine si te fac de sentimente timp si bani dar nu mai ai cale de iesire ca e cam tarziu si nah deja te'ai obisnuit cu ea sau mai bine zis te'ai obsedat de ea si incerci s'o lasi in urma dar nu poti...
Deci raspunsul meu final barbatii prefera fetele aparent cuminti!

| Moreniiss a răspuns:

Baietii vor o fata care sa fie o doamna pe strada...si o curva in pat! happy

| Hăgiul a răspuns:

Alta semianalfabeta.

| floryyn91yy a răspuns:

Majoritatea fetelor cuminti nu prea se ingrijesc la fel ca cele usoare

| Blondda a răspuns:

Nu stiu ce inseamna la tine "fete cuminti". Dar sa fii cuminte nu inseamna sa nu te ingrijesti sau chestii din astea. Eu daca as fii baiat sincer nu as baga p**a intr.o femeie "usoara".

| mafka a răspuns:

Normal usoare! rareori pe cele cuminti ca cu alea cuminti nu ai ce face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii normali la cap prefera fetele cuminti. Baietii care vor sa f*****a o prada usoara prefera usuraticele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi sa faci un sondaj, multi baieti ar dorii o fata cuminte, cu care sa aiba o relatie de lunga durata. Mie imi place cele cuminti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde pentru ce:
Fetele cuminti:pentru casatorie apoi familie
Fetele usoare:pentru o noapte(contra cost?) si gata.

Răspuns utilizator avertizat
| costin_8115 a răspuns:

Depinde de baieti happy big grin

| Aaaaaaaaandrei a răspuns:

Eu prefer cuminte

| Battery a răspuns:

Fete cuminti cand vor o relatie de lunga durata si fete usoare cand vor sex pentru o seara.

| Pilotu a răspuns:

Eu prefer o fata cuminte dar care sa nu aiba inhibiii fata de partener happy

| GeOrGy2110 a răspuns:

Nu vor nici fete cuminti, nici fete usoare, vor fete rele

| King9 a răspuns:

Dipinde

| Midway a răspuns:

Majoritatea baietilor nu vor relatii serioase.,, O fata, O noapte''