| andreeeeeeeea a întrebat:

Din ce e facut ceaiul acela care il beau turcii in seriale?big grin

3 răspunsuri:
| loredanna a răspuns:

Vezi si tu pe google,, ceaiuri turcesti,, as vrea si eu, parca prea cu pofta il beau

| lavinia23_5641 a răspuns:

Iti supun eu ceai negru cu laptelaughing, sti vorba aceea la fundul cani e ceai adica fericire, iar sus lapte...tonguelaughing

| adrianasonfa a răspuns:

Este ceai negru ca de exemplu lipton sau cel mai bun ceai la turci este dogus dar nu cel in pliculete si se prepara in samovar turcu nu bea ceaiul cu lamaie doar indulcit cu zahar de preferinta cel cubic