| BBEgirl a întrebat:

Nu vi se pare ciudat ceaiul facut de unii oameni? Ma refer la ceaiul cu lapte cum beau britanicii. E ciudatel nu?

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Tatăl unei prietene mănâncă brânză înmuiată în ceai. Şi asta mi se pare ciudat.

| Annd a răspuns:

Acel ceai este ceai negru care poate inlocui foarte bine cafeaua. Este la fel de tare si de aceea se poate pune lapte, nu e nimic ciudat. Au si ei obiceiuri(sanatoase fata de ale noastre). Pace!

| PotcaPădurii a răspuns:

Poate pentru noi romanii... Drept sa spun eu am baut si e bun, mai bun decat ceaiul normal...

| mya13579 a răspuns:

Mie nu mi se pare ciudat sincera sa fiu...mie imi place mult acel ceai dar depinde sa nu pui prea mult lapte si sa fie ceai de menta...mie mi se pare foarte bun si nu mi se pare ciudat!