| Stoica_Cornelia_1957 a întrebat:

Doresc sa ma bransez la lumina stalpul e la o distanta de 10 metri cat ma costa

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

3000-3500 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua,
Acest lucru poate diferentia in functie de localitatea in cauza, cel mai bine sunati la cei de la Electrica (sau cum se numesc in orasul dvs) si cereti mai multe detalii, pusti de pe aici sigur n-au sa va dea un raspuns clar.
Multa sanatate dna Cornelia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Dimineata.
Conectarea la reteaua electrica, poate sa varieze intre 1500-2500 lei, in functie de distanta dintre stalp si consumator...in cazul dvs-10m