| ladyinredsaunegru a întrebat:

Doresc sa imi deschid un chios fast food,imi puteti spune cat costa sa tragi apa in chiosc, precizez ca conductele de apa sunt la distanta de aprox 10 metri

5 răspunsuri:
| Marry1227 a răspuns:

Anafabeta mai estilaughing

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru Marry1227):

Mai analfabet esti tu.
Taran...

| ladyinredsaunegru explică (pentru Marry1227):

Multumesc,nu ma ingrijoreaza faptul ca poate cateodata scriu gresit ci ma ingrijoreaza faptul ca traiesc cu gandul ca trebuie sa scriu corect pentru analfabeti

| webday a răspuns:

Cele mai bune relati le gasesti la regia de apa sau distribuitorul apei nu poti face un bransament fara aprobarea lor si ei au utileaje sa sape si asa mai departe

| ladyinredsaunegru explică (pentru webday):

Stiu conditile, ma intrebam doar cam cat costa?