| VlaxDDDDDD a întrebat:

Era o emisiune pe MTV cu niste grasi care vor sa slabeasca si vine la ei un antrenor personal, ii duce la sala si le spune ce sa faca, ce sa manance etc etc.In Romania exista asa ceva? Nu ma refer la emisiune ci la antrenor. Daca da cam cat are costa?

5 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Exista antrenor personal, dar nu stau in fundul tau toata ziua. Lucreaza cu tine la sala, chipurile te motiveaza, iti face un program personalizat. La noi costa foarte mult, de obicei lucreaza cu salile mari, unde deja preturile sunt exagerate si isi adauga tariful lor.

Parerea mea:cauta exercitii pe net si fa-le singur, tot acolo ajungi, dar iti mai raman si bani in portofel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania, un antrenor personal (daca accepta), costa enorm. Nici in grup nu e prea ieftin.

| LivingLouder a răspuns:

500-700 de lei pe luna. Pentru 2-3 sedinte/saptamana.

| Mariusis a răspuns:

"Ajutor vreau sa slabesc", nu stiu pe ce canal e, dar am vazut odata si imi amintesc numele.Gasesti u pe net...

| VlaxDDDDDD explică:

Haoleo big grin...mi-a pierit cheful happy