| maryse_9270 a întrebat:

Este adevărat că ingredientul secret Coca Cola este Marijuana?

Răspuns Câştigător
| Parker a răspuns:

Coca-Cola & Company a declarat ca ingredientul a existat undeva prin 1900, dar ca a fost scos ulterior. Acum sunt 3 oameni in toata lumea care stiu ingredientele CocaCola si care stau in 3 colturi diferite de lume. Weird

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are un drog dar nu se stie exact ce clasa de drog e. E doza mica ca te tot face sa bei cola.

| Kanghu a răspuns:

Frunze de coca de fapt. Din frunzele de coca se fabrica cocaina. De aici denumirea de Coca Cola.

Frunzele de coca sunt inofensive daca nu sunt prelucrate.

| onlyketoops a răspuns:

Din ce stiu eu marijuana trebuie tratata inainte sa ajuga un drog, cat despre intrebare ...hmmm nu cred deoarece ar fi interzis-o de mult

| CeQe a răspuns:

Daca era Marijuana ingredientul secret inseamna ca ne drogam cu Coca-Cola.parerea mea

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Nuu. Mai demult se baga nu stiu ce drog ca era un medicament "Coca". Dar acum nu. Poti sa bei linistita.

| publikkul a răspuns:

Nu, funda?

| Dexter_8386 a răspuns:

Lol, ce intrebare. Tu nu te gandesti logic, ca daca ingredientul secret este Marijuana, toti am fi drogati. Cred ca ai tras ceva pe nas si te chinuia lipsa de ocupatie cand ai pus intrebarea.

| Crisu a răspuns:

Nu, nu este adevarat!

| Laura1102 a răspuns:

Nu
este te baza de cafeina si zahar(8 cuburi de zahar intr-o caneta mica de suc)
mai de mult era o planta ce se numea coca cola si oameni se tratau cu ea

Si acum este suc

| pisiii_4228 a răspuns:

Nu este adevarat