| MadagasHardwell a întrebat:

E adevarat ca Coca-cola zero n-are nicio calorie?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Are foooarte putine, gen 2-3 maxim. Deci n-as zice nicio, dar nici un numar ce merita considerat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, are zero calorii, dar e pline de multe alte rahaturi pe langa

| Sn4k3 a răspuns:

Http://calorii.oneden.com/Calorii-Coca-Cola-Zero.html
Cauta pe google data viitoare, e mult mai rapid.

| untu a răspuns:

Ti-as sugera sa nu beti coca-cola ca nu este sanatoasa si plina de chimicale!

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Uita-te pe spatele sticlei. Orice producator nu are voie sa nu specifice toate informatile despre produs astfel produsul va fi retras din comert+o amenda.

| MadagasHardwell explică (pentru Sucigan_Razvan_1999):

M-am uitat si scrie ca la 250 ml are 1 kcal dar are acelasi gust ca ala normal

| MissADEEL a răspuns:

Da, nu e calorică, nu te îngrași de la coca cola zero. Conține aspartam și nu zahăr.

| Marius1789 a răspuns:

Te poți uita în ingrediente să vezi ce conține și pe tabel. Nu prea beau coca-cola. Dar dacă nu are nici o kcal el tot dulce este, asta înseamnă că are toate prostiile de îndulcitori și este dăunător.