| Heyyy a întrebat:

Este saptamana asiatica la Lidl si as vrea sa stiu care sun produsele de provenienta japoneza. M-am uitat pe catalogul lor dar majoritatea sunt din China, Thailanda, India. As vrea sa ma ajutati, poate ati cumparat sau stiti deja. Funda si vot! :3 Multumesc! >big grin

2 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Nu prea sunt japoneze asta ii problema nu am dat de nici unul

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Salut, m-am uitat si eu azi dimineata si cica ar fi prajitura cu ravase care au copiat-o chinezii.